KR Trucks – Yhteystiedot

Kun etsit ammattitaitoista raskaan kaluston korjaamoa, ota meihin yhteyttä!

Asiakaspalvelu

info@krtrucks.fi
03 433 1150

Aukioloajat
Arkisin klo 7:00 – 18:00

Käyntiosoite
Kannistontie 141, 33880 Lempäälä

Huolto

Jyri Pylkki, työnjohtaja
jyri@krtrucks.fi
044 491 5055

Jaakko Rahkonen, varaosat
jaakko@krtrucks.fi
050 432 9010

Rami Peltonen, korjaamopäällikkö
rami@krtrucks.fi
044 758 3594

Esa Seppi, päällirakenteet
esa@krtrucks.fi

Myynti

Matti Lahti, kuorma-autot ja päällirakenteet
matti@krtrucks.fi
050 343 6510

Hallinto

Kalle Pärssinen, toimitusjohtaja
kalle@krtrucks.fi
044 758 3354

Matti Lahti, myyntijohtaja
matti@krtrucks.fi
050 343 6510